Fansja i hedh reçipetat në skenë Mozzikut, ky ishte reagimi i tij

Reperi Mozzik vazhdon të jetë njëri nga artistët më të kërkuar për momentin

Ai po përformon në mbrëmje muzikore e koncerte brenda e jashtë trojeve shqiptare, shkruan lajmi.net

Së fundmi rep-artisti ka qenë në një koncert në Gjermani ku është përballur me një moment jo shumë të zakonshëm .

Një fanse ia ka hedhur reçipetat atij në skenë, e kjo u prit me shaka nga reperi ku dhe e ka publikuar në InstaStory.

Ndryshe përveç Mozzik edhe artistë të tjerë janë përballur me këto raste.