Fansi bie në gjunjë dhe i kërkon martesë, ky ishte reagimi i Kendall Jenner

Fansi i ka kërkuar martesë Kendall Jennerit.

Kendall Jenner është një nga modelet më të famshme në botë, shkruan lajmi.net.

Duke qenë e tillë ajo rreth vetes ka mbledhur një numër të madh të fansave të cilët e mbështesin por ka të atillë edhe që i propozojnë martesë

Diçka e tillë ka ndodhur së fundmi ku një fans i flaktë i saj është ulur në gjunjë për t’i propozuar.

“O Zot! Je shumë i ëmbël. Ne nuk e njohim njëri-tjetrin”, është dëgjuar duke thënë Kendall nga brendia e veturës luksoze.

Sigurisht se modelen e ka befasuar ky fakt dhe ka vendosur që me mirësjellje t’i thotë ‘jo’ propozimit për martesë.

“Nuk ta di as emrin! Por, më vjen mirë që u njoftuam. Je shumë i këndshëm”, thuhet të jetë shprehur ajo.