Ermal Fejzullahu zgjedh fjalët më të bukura për ditëlindjen e djalit

Djali i Ermalit, Arti, sot feston ditëlindjen e 11-të, me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta për të.

Një urim special, atij ia bëri babai, këngëtari Ermal Fejzullahu, i cili publikoi një foto të Artit dhe shkroi fjalë zemre për të

“Urime Ditelindjen E 11 Arti. Uroj te kesh shendet dhe u rritsh i lumtur se bashku me gjithe femijet shqipetar kudo qe jane”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, “Për një dashuri” titullohet kënga e fundit nga Ermali në bashkëpunim me Butrint Imerin.