Ermal Fejzullahu: Urime vitin e ri 2020 qoftë viti më i bekuar për popullin shqiptar

Në prag të vitit 2020 Ermal Fejzullahu ka publikuar një foto me më të dashurit e tij dhe u ka uruar gjithë shqiptarëve vitin e ri.

“Urime vitin e ri 2020 qofte viti me i bekuar per popullin shqipetar … nga une dhe me te dashurit e mi ..E.Fejzullahu” ishte shkrimi i këngëtarit.

Kujtojmë se muaj më parë Ariana bashkëshortja e Ermalit solli në jetë fëmijën e katërt, vajzën Ana.