Ermal Fejzullahu i bën dhuratë të shtrenjtë gruas

Ariana tregoi dhuratën që e mori nga Ermali.

Ermal Fejzullahu nuk harroi që për fundivit t’i bëjë dhuratë bashkëshortes së tij, Arianës, shkruan lajmi.net.

Ajo e publikoi atë në Instagram dhe e falënderoi këngëtarin duke i shkruar fjalë dashurie.

“Faleminderit gjithçka e imja. Të dua bota ime”, ka shkruar Ariana pranë fotos me dhuratën e brendit “Hermes”.