Baby G e përmbylli vitin me paraqitje provokuese, fustani i hapur i zbulon shumë

Baby G gati zbuloi më shumë seç duhet në fotografitë e fundit.

Baby G vendosi ta përmbyll 2019-ën me disa imazhe, ku u shfaq e veshur me fustan elegant, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dukej provokuese në fustan të gjatv, teksa gati i tregoi të gjitha e shtrirë në dysheme.

“Fotoja e fundit e dekadës 🌹

Falënderim i madh për secilin për dashurinë dhe për një vit aq real 2019!!! Kurr nuk kam qenë më e lumtur për më mirë, unë vetëm lart e më lart”, ka shkruar ajo në njërën prej imazheve.