Ermal Fejzullahu flet për jetën në karantinë

Ermal Fejzullahu sot ishte në lidhje direkte me emisionin ‘E diell’ ku flet për jetën në karantinë dhe dobitë që kishte pas këtyre ditëve të izolimit.

Këngëtari tha se edhe pse i ka munguar puna dhe publiku ka shijuar në maksimum kohën me familjen tij.

I pyetur nga moderatori se nga çka ka hequr dorë pas kësaj pandemie ai u përgjigj

“Kam hequr dorë nga alkooli, nuk kam pirë asnjë gotë verë këto ditë, dhe për këtë arsye po ndihem më i shëndetshëm”.

Po ashtu ai shtoi se është bërë shumë i “devotshëm” ndaj punëve të shtëpisë, pasi është marrë me rregullimin e disa orendive dhe pajisjeve shtëpiake.