Enca nis xhirimet e këngës së re

Ajo ndau imazhe nga klipi muzikor në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Enca Haxhiu, postoi fotografi të reja derisa zbuloi përmes emotikonave se po sjell diçka të re pas këngës ‘Rakia’.

 

Ajo shihet e veshur me një fustan veror e cila ka shkruar ‘SUAVELE’ në përshkrimin e postimit.

Ndërkohë, ‘Rakia’ i ka arritur 2 milion dhe më shumë shikime.