Enca mendon se burri që e merr atë është shumë me fat

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, po e kalon kohën në shtëpi.

Përveç gjërave të tjera, ajo po merret edhe me rrjete sociale aty ku po u qëndron sa më pranë fansave të shumtë.

Mëngjesin e sotëm e ka treguar kafen që e ka përgatitur dhe pranë postimit është shprehur se është me fat burri qe do ta marrë

“Lum ai burrë o Zot”, ka shkruar këngëarja pranë postimit.

Kujtojmë se Enca është deklaruar në media se është beqare dhe nuk dihet nëse ka diçka të re në atë drejtim.