Enca më joshëse se kurrë në foton e fundit për 2019: Po e përmbyll vitin si një zonjushë

Këngëtarja Enca Haxhia duket tejet joshëse në foton me të cilën ka vendosur ta përcjell vitin 2019.

Pranë fotos ku duket elegante dhe joshëse, Enca ka thënë se vitin 2019 po e përcjell si një zonjushë dhe është gati për 2020-ën.

“Po e mbyll 2019 si Zonjushe🤗 Gati per nje dekade/ epoke te re!Uroj që 2020 te jete një Vit sa me i lumtur, i shendetshem dhe dhe i mbare per te gjithe ne 🙏🏽❤️ Faleminderit per dashurine te pakushtezuar, viti qe vjen do te jete 💣 e juaja 4ever, Enca 🌹”, ka shkruar këngëtarja.