Emily shfaqet atraktive në bikini të zeza

Emily Ratajkowski thekson format e përkryera në fotosesionin e fundit.

Emily Ratajkowski ka publikuar një tjetër imazh në llogarinë e saj në Instagram ku është shfaqur vetëm në bikini, shkruan lajmi.net.

Modelja e cila ishte pjesë edhe e disa filmave, nuk ka nguruar të ekspozoj format e përkryera trupore për ndjekësit e saj, ajo reklamoi linjën e re të bikinive.

Emily Ratajkowski është nga modelet më të kërkuara në botë dhe është shumë e ndjekur edhe në rrjete sociale, vetëm në Instagram ajo ka më shumë se 24 milionë ndjekës.