Elvana Gjata provon eksperiencën e ‘çmendur’

Elvana Gjata teksa po punon për këngët e reja, gjen kohë edhe për t’u relaksuar.

Sot, këngëtarja ka provuar një nga eksperiencat më të ‘çmendura’ në jetë, duke i dhënë një motori në mes të borës.

Ajo publikoi një video nga kjo eksperiencë, teksa me humor thotë se po vdes për bukë dhe shtoi “Kjo është një nga eksperiencat e mia më të çmendura që kam bërë ndonjëherë”.

Kujtojmë se “Me tana” titullohet projekti i fundit muzikor nga Elvana Gjata, këngë me të cilën u paraqit në Festivalin e Këngës.