Elita flet hapur, si ka ndikuar fëmija në marrëdhënien intime me Gjikon

Elita Rudi dhe Gjiko janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët një vit më parë u bënë prindër të një djali që quhet Zëri. Së fundmi, Elita ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku ka treguar disa nga të rejat e fundit në jetën e saj.

Elita ka thënë se me raste ajo dhe Gjiko janë xhelozë, ndërsa ka treguar se për momentin nuk kanë plane për fëmijë të dytë.

E pyetur nëse ka ndikuar të qenurit prind në pjesën intime të çiftit, Elita u përgjigj: “Vetëm e ka rregulluar”.