Elita dhe Gjiko morën pjesë në premierën e “Fallco”, ky është mendimi i tyre për filmin

Të premten e kaluar u dha premiera e filmit “Fallco” në Prishtinë.

Të pranishëm në këtë premierë ishin shumë emra të njohur, të cilët kishin fjalë të mëdha për komedinë.

Në mesin e të pranishmëve ishin edhe Elita Rudi dhe Gjiko, të cilët për “Mirage” folën rreth filmit të Bes Kallakut.

Për të mësuar se çfarë thanë çifti lidhur me këtë film, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.