Ekzekutohet politikani i njohur shqiptar

Një vrasje ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Mësohet nga informacionet paraprake se personi i mbetur i vrarë është Pjerin Xhuvani. Viktima është emër i njohur në Elbasan dhe në vend. Xhuvani ka qenë ish-drejtor i LSI-së në Elbasan. Ndërsa bëhet e ditur se ai ka qenë i përfshirë në ngjarjen e Ditës së Verës.

Vijon….