E veshur me fustan super të shkurtër, Bebe uron festat me një foto krah Babadimrit

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, i ka uruar festat e fundvitit me një foto të publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur e veshur me një fustan super të shkurtër i cili ia zbulon pothuajse komplet këmbët.

Krah fotografisë ku shihet pranë një Babadimri, Bebe i ka shkruar disa fjalë.

“Gëzuar festat nga Babadimri dhe unë”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/