E dashura Ledri Vulës një femër ‘bombë’ në dasmën e Kreshës

Mbrëmë reperi i njohur Mc Kresha i dha fund beqarisë.

Ai dhe Erëzina bukuroshe kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, madje u konfirmua gjatë ditës së sotme se çifti janë edhe në pritje të ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Çifti organizuan një mbrëmje modeste në shikim të parë, por që në brendësi ishte mjaft madhështore, me shumë të afërm, miq, e kolegë të ftuar.

Mes tyre ishte edhe miku i tij, Ledri bashkë me të dashurën e tij Sarën.

E në raste të tilla nuk ka se si të mos bie vëmendja te e dashurua e tij, duke u pëlqyer shumë për dukjen e saj.

Sara, dukej thjesht por elegante, kështu duke lënë pa fjalë çdo kë që e shikoi./Kosovarja/.