Dy të lënduarit nga vërshimet në Pejë janë jashtë rrezikut për jetë

Nga vërshimet në Pejë janë lënduar dy persona, ndërkaq kanë vdekur dhe dy të tjerë.

Zëdhënësi për media në Spitalin Rajonale të Pejës, Naim Sahiti, ka thënë se të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

“Ata janë duke e vazhduar trajtimin nga dje në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës”, ka thënë Sahiti./Klankosova.tv