“Duke u mundu me ruajt belin”, Tayna thotë se shtoi pesë kilogramë në karantinë

Edhe Tayna ashtu sikurse të famshmit e tjerë, ka anuluar gjitha planet që kishte dhe po qëndron në shtëpi.

Reperja po qëndron pranë familjes së saj, por thotë se e keqja e kësaj është që ka shtuar pesë kilogramë gjatë këtyre ditëve.

Sjo publikoi një foto në Instagram, ku tregon një korset, ndërsa shtoi fjalët “Tu u munu me rujt belin kishte se marum tu honger +5kg”.

Për ndryshe, para se të izolohej, Tayna ishte e angazhuar me koncerte në Amerikë, por i ndërpreu në gjysmë.

Për ndryshe, “Edhe ti” mban titullin kënga e fundit nga Tayna, të cilën e solli në duet me Mozzikun.