‘Dua të dal’, Beatrixa kërkon të largohet nga shtëpia e BBV-së

Por jo të gjithë pas përfundimit u ndanë të knaqur, shkruan lajmi.net.

Trixa është ajo e cila ka qenë e shqetësuar në lidhje me situatën me Donaldin.

E pas kësaj situate ajo ka kërkuar të largohet nga shtëpia e Big Brother Albania VIP.

Ishte Arjola ajo që e këshilloi duke i thënë të mos shqetësohet fare në lidhje me asgjë dhe ta vazhdojë këtë rrugëtim.

‘Vetëm dua të dal nga këtu dhe të shkoj në shtëpi’, e shqetësuar u shpreh ajo.

Trixa gjithashtu ka sqaruar se ka ditë të tëra që ajo nuk ndihet mirë.

Ajo mbrëmë është befasuar nga tezja e saj, këngëtarja e njohur Alberije Hadërgjonaj./Lajmi.net/