Dua në foton provokuese me dorën në xhinse, tregon datat e turneut për Evropë

Dua Lipa ka vendosur të mbajë turneun me emrin ‘Future Nostalgia’ dhe tashmë ka treguar datat dhe vendet.

Këngëtarja Dua Lipa po sjell në fillim të vitit të ardhshëm albumin e saj të dytë.

Ky album do të ketë emrin ‘Future Nostalgjia’ emër ky me të cilin Dua ka vendosur ta mbajë edhe turneun e saj të radhës, shkruan Gazeta Express.

Dua me një foto promocionale ka zbuluar datat për Evropë dhe vendet ku ajo do të mbajë koncertet dhe se biletat kanë dalë në shitje.

FUTURE NOSTALGIA EU TOUR 2020 ON SALE NOW!! GET URS AT DUALIPA.COM/LIVE 🎫💛🔐🛸

Posted by Dua Lipa on Friday, December 6, 2019