Dua Lipa pozon joshëse para pasqyrës

Dua Lipa duket tejet tërheqëse në foton e fundit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e ka publikuar një foto të re në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur të vishet me rroba me ngjyrë të bardhë ndërsa duket joshëse.

Dua po vazhdon angazhimin e saj për projekte të reja dhe po e shijon suksesin e atyre paraprake.

Këngëtarja shqiptare vazhdon të ndihet krenare me prejardhjen e saj.