Dua Lipa ‘çmend’ fansat duke pozuar gjysmë e zhveshur

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa duket se gjithmonë është në krye të mediave për arritjet e saja të shumta.

Ajo së fundmi ka bërë bashkëpunimin e radhës me Pepe Jeans ku në foto sesionet e zhvilluara ajo u shfaq me poza sensuale ku edhe shihet gjysmë e zhveshur në njërën ndër imazhet.

Pati reagime të mira po edhe disa ishin të befasuar duke marrë parasysh faktin se Dua nuk publikon shpesh herë imazhe të tilla.

Ndërsa vlen të përmendet se albumi i fundit i këngëtares është pritur tejet mirë dhe se ka marrë vetëm reagime pozitive deri tani.