Dua e dashuruar kokë e këmbë, shkëmben puthje romantike me Anwarin

Dua Lipa është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell shumë fotografi me të dashurin.

Këngëtarja, së fundi postoi një foto, në të cilën shihet duke shkëmbyer puthje pasionante me Anwarin.

Fotografi të tilla, dyshja publikojnë vazhdimisht dhe marrin komente të shumta.

Për ndryshe, Dua pritet që gjatë vitit të ardhshëm të publikojë albumin e ri me disa projekte muzikore.