“Drenicaku” me dedikim për bashkëshortën

Sot është një ditë e veçantë për familjen e aktorit Jeton Zogjani.

Bashkëshortja e tij, Albana Kadriu po feston ditëlindjen dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai.Në Instagram Zogjani ka publikuar një fotografi së bashku me të, ndërsa nuk ka munguar dhe urimi ndaj saj.

“Bushja ime e bukur urime ditelindjen me shendet dhe te lumtur gjithmonë bashke!”, ka shkruar Jeton Zogjani. Ndryshe, aktori ka vite që është i martuar, dhe ka dy fëmijë, Janën dhe Lekën./GazetaBlic