Dren Abazi publikon këngën e re

Kishte kaluar një kohë e gjatë prej se Dren Abazi publikoi ndonjë projekt muzikor, por pritjes i erdhi fundi, minuta më parë ai solli këngën më të re.

Kënga e titulluar ‘Zjarr e akull’ është shkruar nga vetë Dreni i cili së bashku me Samer Agollin kanë bërë edhe orkestrimin e këngës.

Kënga është e kompletuar edhe nga ana vizuale dhe tani munda ta gjeni në kanalin zyrtar të Dren Abazit në Youtube.