Drake zbulon se ai ende ka ndjenja për Rihannan

Drake, 33 vjeç, nuk pati frikë të reflektojë në ndjenjat e tij për disa gjëra të rëndësishme në jetën e tij kur u ul me ‘Rap Radarin’ për një diskutim të thellë. Në një video që ai postoi në faqen e tij në YouTube në 25 Dhjetor, reperi foli për një mori temash për të cilat shumë njerëz janë pyetur për të, përfshirë këtu ndjenjat e tij aktuale për të dashurën e tij të njëkohshme, Rihannan, shkruan HollywoodLife, transmeton lajmi.net.

“Unë mendoj se ne të dy u rritëm deri në atë pikë saqë ai person që ishte në mesin tonë nuk është më një pjesë e njërës prej jetës sonë aktualisht dhe unë kam dashurinë dhe respektin maksimal për të”, tha reperi. “Unë mendoj për të si familje më shumë se gjithçka”.

Drake gjithashtu zbuloi se ai hezitoi pak para se të vendosi të bashkëpunonte me Chris në “No Guidance”, sepse ai nuk ishte i sigurt se si do të ndjehej Rihanna për këtë.