Djali nga Podujeva e rreh nënën, arrestohet

 

Një burrë nga Podujeva është arrestuar pasi që ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së tij, raporton Gazeta Express.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj nënës së tij viktimës femër K-Shqiptare. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, kanë njoftuar nga PK./Express/