Ditë feste në familjen e reperit Duda

Sot është ditë feste për familjen e reperit të njohur Duda.

Binjakët e artistet festojnë ditëlindjen, shkruan “Kosovarja”.

Përmes një postimi në Instagram ai i ka uruar me fjalët më të veçanta.

Teksa binjakët, djali Eni dhe vajza Nina, po mbushin plotë 15 vite jetë.

Para 15 vjete me ndryshoj jeta per se miri kur me erdhen binjaket u plotsova u kompletova, jeta mori kuptim… nuk ka pasuri ma te madhe se fëmija.. Urime kjo ditë e veqant per (diellin edhe hanen) tem luv u lots. /Kosovarja/