Demi Rose krejt natyrale, pozon pa bikini

Demi Rose ka ekspozuar të pasmet.

Kur bie fjala tek linjat perfektë trupore mendja na shkon menjëherë tek modelja Demi Rose, e cila nuk heziton t’i ekspozoj ato nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ka publikuar foton e radhës në profilin e saj në Instagram, ku ka pozuar komplet e zhveshur teksa të pasmet e formësuara i ka kthyer nga kamera.

Demi ka miliona ndjekës në Instagram, dhe fotot e tilla ku ajo zbulon format trupore marrin vëmendje të madhe nga mediat e shoubizit.