Dalin pamje nga momenti kur Dua Lipa rrëzohet në mes të skenës

Artistja me famë ndërkombëtare, Dua Lipa këto kohë është duke zhvilluar një turne.

E këtë tur artistja e ka quajtur “Future Nostalgia”, në të cilin ka pasur shumë suksese, shkruan lajmi.net.

Por përveç suksesit, artistes nuk i ka munguar edhe një situatë e sikletshme, ku në Milano teksa ishte duke përformuar këngën “Be the one”, ajo u rrëzua në skenë.

E pastaj njëri prej balerinëve e ndihmoi dhe ajo vazhdoi përformancën e saj.   /Lajmi.net/

YouTube player