Dafina Zeqiri vjen atraktive e veshur me ‘bodysuit’

Dafina Zeqiri gjatë këtij viti që po e përmbyllim ishte shumë aktive në muzikë.

Ajo ka publikuar disa këngë të reja, të cilat janë pritur shumë mirë në publik dhe morën miliona klikime.

Por, Dafina këtë vit është komentuar shumë edhe për paraqitjet në publik dhe ndryshimet e vazhdueshme që i ka bërë në pamje.

Së fundi, këngëtarja publikoi një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq atraktive e veshur me një ‘bodysuit’, teksa vuri në pah tatuazhet e shumta në këmbë