Dafina Zeqiri me poza atraktive paralajmëron projektin e ri

Dafina Zeqiri ka udhëtuar për në ishujt Maldiva për disa ditë.

Dafina Zeqiri ka ikur në ishujt Maldiva disa ditë për të mbushur bateritë, për vitin 2020, ajo pak çaste më parë paralajmëroi këngën e re, shkruan lajmi.net.

Teksa shihet buzë detit e veshur me bikini të gjelbërta dhe duke pozuar tejet joshëse, këngëtarja pyeti ndjekësit e saj nëse janë gati për këngën e re teksa në sfond dëgjohet kënga e saj.

Dafina kishte një verë të suksesshme si me koncerte ashtu edhe projekte muzikore vlen të theksohet  bashkëpunimi me Taynën ‘Bye bye’ një nga hitet e këtij viti.