Dafina Zeqiri duket krejt ndryshe në prapaskenat e klipit të ri

Dafina Zeqiri është duke finalizuar projektin e saj më të ri, të cilin do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip.

Këngëtarja, ka ndarë me ndjekësit një fotografi të shkrepur nga përgatitjet e klipit të ri dhe duket krejtësisht ndryshe.

Me flokë të kapura lart dhe me veshje kuq e zi, Dafina kishte bërë një grim më të rëndë dhe dukej shumë ndryshe.

Për ndryshe, “Vuj Vuj Vuj” titullohet projekti i fundit muzikor nga Dafina, këngë e cila u prit mirë nga fansat.