Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmojnë dashurinë me këtë postim?

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek ka qenë mjaft të përmendur muajt e fundit për një lidhje dashurie.

Por dyshja gjithmonë dilnin në deklarata duke mohuar një gjë të tillë, shkruan lajmi.net.

Për festën e ‘Shën Valentinit’ dje figura të ndryshme të shoubizit publikonin imazhe me partnerët e tyre, e një foto të tillë ndanë edhe Dj Geek dhe Duffy.

Dj i këngëtares dje ndau në profilin e tij në Instagram një foto të shkrepur nga qastet romantike me Dafinën në prapaskenat e këngës ‘Merri Krejt’.