Dafina Zeqiri bën sërish ndryshim në dukje, ja çfarë u bëri flokëve

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, shpesh bën ndryshim në pamjen e saj të jashtme.

Atë e kemi parë me flok të gjata, shkurtëra e ngjyra të ndryshme. Kësaj radhe e ka bërë sërish ndryshimin në dukje dhe me ndjekësit i ka ndarë disa Instastory.

Dafina në anën tjetër po e shijon lidhjen me Dj.Geek.