Dafina Zeqiri arrin 1 milionë shikime në YouTube me këngën “Duro”

Dafina Zeqiri me 13 mars publikoi këngën me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Duro”, është një këngë të cilën artistja shqiptare e ka paralajmëruar javë më parë madje ajo publikoi një pjesë nga kënga e cila u bë virale në rrjete sociale.

Dafina në këngën “Duro” është munduar t’i përkrahë fansat e saj sa i përket shëndetit mendor dhe të flasin duke e ditur se në Kosovë është paksa temë tabu të flasësh për shëndetin mendor.

Tutje, kënga është pëlqyer tejet shumë nga fansat duke arritur 1 milionë shikime në platformën YouTube për vetëm dy ditë. /Lajmi.net/