Dafina sjell në versionin remix këngën ‘Lule lule’

Këngëtarja Dafina Zeqiri sot e ka festuar ditëlindjen e saj të 31-të.

Me këtë rast ka pranuar urime të shumta, dhuratat nuk kanë munguar por as befasitë.

Mirëpo pavarësisht se është ditëlindja e saj kjo për Dafinën nuk do të thotë se nuk bën që tu bëhet dhuratë edhe fansave.

Ajo e ka publikuar këngën ‘Lule lule’ në versionin remix (audio) dhe tani mund ta gjeni në kanalin zyrtar në Youtube.