Çka po paralajmëron autorja e emisionit ”Përputhen”?

Përmes një videoje në profilin e saj zyrtar në Instagram, Olsa njoftoi se do e lansojë edhe një projekt të ri, shkruan lajmi.net.

Ajo tha se do të ndodh për herë të parë në Shqipëri një program i formatit të tillë.

Olsa Muhameti, zbuloi se projekti i saj është në përgatitje e sipër dhe do lansohet me 28 shkurt të këtij viti.

Theksojmë se, ajo shtoi se programi i ri nuk ka të bëjë asgjë me ”Përputhen”, dhe ”Përputhen 40”, megjithatë nuk zbuloi detaje më shumë.