Çiljeta Xhilaga bën ndryshimin e madh në dukje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga e ka bërë ndryshimin e madh në dukje.

Atë jemi mësuar ta shohim duke ndryshuar ngjyrat e flokëve dhe këtë e ka bërë sërish. Nga një zeshkane seksi, Çiljeta është shndërruar në një brune tek e cila vëmendja nuk do të mungojë.

Për ta prezantuar pamjen e saj të re, këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram.