“Çdo gjë ndodh për një arsye”, Jessica reagon lidhur me videon e Robertit duke puthur modelen italiane

Jessica Kadiu ka dy fjalë lidhur me videon e Robertit.

Një video e Robert Berishës duke shkëmbyer puthje me modelen Maria Bove, konfirmon romancën e tij të re, shkruan lajmi.net.

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, këngëtari ishte përfolur për një romancë me Jessica Kadiun, e cila u fotografua disa herë pranë tij.

Lidhur me videon e Robertit, një ndjekës i shkruan modeles shqiptare “E pe vidjon e sapo hedhur te nje vajze duke puthur Robertin?”.

Ajo nuk përtoi t’i përgjigjej duke thënë se i uron fat Marias, teksa thekson se nuk ka më ndjenja për Robertin dhe thotë se do jetë hera e fundit që flet për atë temë.

“Ju kam juve si FBI skam neoj me pa se mi dergoni juve. Po lejeeeee bre se sdu me ja dit aji eshte problemi i saj tani hahahahaha i uroj fat asaj, kam kaluar kohën kur kishta ndjenja për të shumë kohë më parë. Gjithmon ju kam premtu qe nje dit do flas hapur dhe me ne fund jam shume okay qe te flas pa doreza. Kjo do jet hera e fundit qe fol nlidhje me kte tem jo pse me bezdis por sepse jam shume mire me vet veten dhe e kaluara duhet të qëndrojë në të kaluarën. Jam shume e lumtur deri tani dhe njerzit qe kam afer meje per momentin. Kam mesuar shume dhe tani e di si me dallu kur nje person te do ne te vertet dhe kur vetem te perdor per interesat e vet. Çdo gje ndodh per nje arsye”, shkruan ajo.