“Çbanja” joshë fansat me këtë paraqitje

Aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri, njihet nga publiku me rolin ‘Çbanja’ tek seriali ‘O Sa Mirë’.

Aktoren jemi mësuar ta shohim në rolin e saj si një vajzë burrërore nga Tropoja, por në jetën reale ajo është një femër mjaft e bukur dhe joshëse.

Ajo vazhdimisht merr vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë me paraqitjet e saj publike.

Së fundmi ajo është paraqitur me anë të një videoje në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet mjaft e bukur dhe në formë të mirë trupore.

Pak kohë pasi e publikoi këtë video, Arjola morri mijëra pëlqime nga më shumë se 100 mijë fansa që e ndjekin atë në llogarinë e saj në Instagram.