Capital T trazon sërish rrjetin me veprimin e fundit ndaj Adrola Dushit

Vetëm pak kohë më parë, Capital T na bëri të mendojmë se marrëdhënia që ai nuk e bëri kurrë publike me Adrola Dushin kishte mbaruar, kur postoi një video në Tik Tok që thoshte:

“Si fle unë, kur e di që jam single dhe askush nuk më tradhton”, shkruan ai përbri videos ku shfaqej i shtrirë në një divan.

Detaji qarkulloi kudo në media, megjithatë nuk pati asnjë reagim nga ana e të dyve.

Sakaq, dyshja nuk ndajnë as postime me njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe për çdo detaj lidhur me romancën e tyre tregohen shumë të rezervuar.

Porsë fundmi një koment i reperit në foton e modeles, hedh poshtë dyshimet për ndarje.