Capital T përmbledh punën e këtij viti në një video

Capital T ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, me të cilën uroi Vitin e Ri dhe tregoi sukseset e 2019-ës.

Ai madje thotë se është gati për 2020-ën, ku paralajmëron gjëra të mëdha për fansat.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I CAPITALIT, PA NDËRHYRJE:

“Me rastin e perfundimit t’ni dekade po
Ju perkujtoj pak cka kemi prodhu prej muzikes
Edhe klipeve vetem per vitin 2019 se me mbledh krejt dekaden ska instagrami minuta.

Njekohesisht shfrytzoj rastin me ju uru festen edhe me ju falenderu krejtve per dashnin, shoqnin dhe perkrahjen pa t’cilen krejt kto vite nuk do te ishin kaq t’mira, 2019 per mu ishte fantastike shume “Kujtime” e “Drama” disa tu pi “Hookah” me shoqni e disa tjera qe ta bojn zemren “Akull” e kshtu i kalum “200 Dite” jo po 365.
Urime e gjitha t’mirat ju percjellshin edhe 10’dekada tjera mos t’harroj me cek 2020 jom ma shume se gati per ty tu fillu prej 20 Janarit.

Ju don Kapo ♥️”.