Capital T në lidhje dashurie? Publikon foto në prehrin e një vajze

Reperi Capital T po vazhdon të jetë shumë një ndër artistët më të dashur për publikun.

Ai ka një numër të fansave që e përkrahin dhe dominon gjinia e femrave, të cilat e përcjellin atë në karrierë por jo vetëm, ansat e Capital T interesohet mjaft shumë edhe për jetën private të reperit.

Së fundmi Capital T ka publikuar një imazh në llogarinë zyrtare të Instagramit krahas një vajze ku i ka mbuluar fytyrën.

Nuk dihet se a po bëhet fjalë për ndonjë projekt tjetër muzikor, apo kjo është me të vërtet një lidhje mes yllit shqiptar dhe vajzës në foto por si duket Capital T ende nuk është gati të zbulojë më shumë detaje rreth kësaj çështje.