Capital T ka një ‘dhuratë’ për fansat, i lë ata të vendosin për hapjen e saj

Pa asnjë dyshim Capital T është një nga këngëtarët më të pëlqyer në estradë tash e disa vite.

Trimi (emri i këngëtarit) ka gati këngën e tij të re ‘Flex’ dhe përmes një postimi në Instagram u ka bërë pyetje fansave të tij se kur dëshirojnë ta publikojë atë.

Fansat ishin entuziast në komentet e bërë dhe dëshirojnë sa më shpejtë publikimin e këtij projekti.