Çair: Një pemë bie mbi veturë, rrezik për qytetarët (FOTO)

Rreshjet e dendura të borës që kapluan Shkupin gjatë 24 orëve të fundit sot kanë nis të rrëzojnë pemët e vjetra dhe të pa mirëmbajtura, informon Medial.mk

Sot rreth orës 13.00 në lagjen Çair, përkatësisht rrugën Kërste Asenov, një makinë e tipit Mercedez Benz është shkatëruar pas rrëzimit të një peme.

Fotot mund t’i shifni më poshtë: