“Bota ime”, Elita Rudi publikon fotografinë e ëmbël me vajzën

Ajo lindi vajzën e saj në muajin mars me datë 3 duke u bërë prindër për herë të dytë bashkë me reperin Gjiko, shkruan lajmi.net.

Dhe, Elita Rudi po ndanë momente të vajzës edhe në rrjete sociale e cila po shihet tejet e përkushtuar ndaj saj.

Së fundi, në storie në Instagram ka publikuar fotografinë derisa mbanë në krahë vajzën dhe ka shkruar në fotografi, “Bota ime”.

Ndryshe, Elita Rudi ka kohë që është shkëputur nga bota e televizionit pas lindjes së djalit, Zërit ajo i është përkushtuar familjes./Lajmi.net/