Bora Zemani nis sezonin veror me imazhe përrallore

Bora Zemani ditë më parë ka përfunduar sezonin e emisionit ku ajo moderon ´Përputhen’.

Bora postoi disa imazhe ku shihet pranë bregdetit.

Fustani i kuq me detje dhe prerje mjaft unike, e bëjnë Borën mjaftë të veçantë.

Bora nuk na tregoi lokacionin ku po i shijon këto pushime, por ndjekësit e saj i shkriu me pamjet fantastike, shkruan “Kosovarja”