Blerona Zeqiri feston sot ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

Për moderatoren e njohur Kosovare, Blerona Zeqiri sot është një ditë e veçantë.

Sot, Blerona feston ditëlindjen e saj të 27-të.

Blerona mori urime të shumta nga miqtë, fansat dhe familjarët e saj.

Ndryshe, Blerona tash e sa kohë moderon emisionin “1 Kafe prej shtëpisë”.

Blerona u bë shumë e dashur për publikun nga fillimi i karrierës së saj.